HRT tasuta täiendkoolitus / inspiratsioonipäev Marina Paula Eberthi juhendamisel 5.03.24

0d5c34a5 ec86 4577 8458 1271e2759b7a

Koolitusele/inspiratsioonipäevale oodatud kõik kutsetunnistusega terapeudid, kes on saanud oma kutsetunnistuse kuni aastani 2022, olenemata, kas oled olnud varem hindajaks või kas planeerid seda tulevikus teha. Järgnevatel aastatel saab see tasuta täiendkoolituspäev olema mõeldud ainult kutseeksami hindajatele.

Koolitus saab toimuma 5. märtsil kell 10.00-18.00 Holistika Instituudis. Tegemist on terapeutide professionaalseks arenguks mõeldud üritusega, kus lisaks kutseeksami juhtumitel põhinevatele aruteludele saab olema ka palju praktilist, mida saad oma töös kasutada.

Mis koolitusel toimub?

 • Praktilist ja kasulikku. Grupitööd ja arutelu põnevamate ja kõige rohkem küsimusitekitanud teemade ja olukordade üle kutseeksami töödest. Millised on terapeutide parimad kogemused sarnaste olukordade lahendamisel? Milline on koolitajate vaade?
 •  Hindajate poolt kutseeksami töödest pärit teemade/ olukordade tutvustused. Näiteks:
  • Töö tunnete ja kehatunnetega. Sama olukord tuleb mitmes seansis.
  • Tunnete kehast välja tõstmine - kas ja kuidas?
  • Olukorra ümbertegemine.
  • ○  Koolitajate kliendipraktikast sarnase teema/ tehnika kasutamise lugu võrdluseks.
 •  Uut ja inspireerivat. Mõne uue lähenemise või tehnika tutvustus instituudi koolitajate poolt, millest võiks teraapias kasu olla.

Koolitust viib läbi Marina Paula Eberth, osalevad
kõik HI terapeudiõppe koolitajad.
Kui oled juba kogemusega hindaja, mõtle enne koolitusele tulekut läbi küsimusi tekitanud
olukorrad ja kompetentsid ning ole valmis neid jagama.

Kuna kohtade arv on piiratud, siis palun anna oma soovist teada niipea kui võimalik, aga hiljemalt 25. veebruariks. Registreerimine lõppeb kui kohtade arv on täitunud. 

Samas oled endiselt oodatud hindajaks selle sügisesel kutseeksamil, mil instituudis on lõpetamas kaks eestikeelset terapeudiõppe gruppi. 

Koolitusel osalemiseks ja oma valmisolekust hindajaks olemisest kirjuta signe@holistika.ee.