Meie terapeudid

HORETESe seltsi kuulub 58 terapeuti. Paljud alljärgnevas nimekirjas olevatest terapeutidest omavad kutsetunnistust koos kvalifikatsiooniga “holistilise regressiooni terapeut”. Meie terapeudid täiendavad end pidevalt ja pakuvad üksteisele professionaalset tuge kovisioonigruppides.

Terapeudid töötavad erapraksises ja määravad ise oma hinnakirja ning broneerivad ise seansside ajad. Palun vali terapeut ja võta temaga ühendust.

Klõpsates terapeudi profiilile, leiad:

  • Holistika Instituudi lõpetamise aasta, kutsetunnistuse andmed, kvalifikatsiooni
  • info tema haridustee ja isikliku arengu kohta
  • holistilise regressiooniteraapia seansid, mida ta läbi viib
  • seansside hinnad
  • kontaktandmed

Terapeudid

martin kruusvall pilt

Martin Kruusvall

Telefon: +372 50 28 489

E-post: martinkruusvall@gmail.com

Koduleht: https://www.innersurf.ee

Keel: eesti, vene

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Sirje Sikmann

Telefon: +372 56 455 685

E-post: sirje.sikmann@gmail.com

Koduleht: https://www.hingeaed.ee/

Keel: eesti, vene

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Katrin Alujev

Telefon: +372 51 507 36

E-post: katrin.alujev@gmail.com

Koduleht: https://www.katrinalujev.ee

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Kristiina Garancis

Telefon: +372 54 532 333

E-post: kristiina@iseruum.ee

Koduleht: https://iseruum.voog.com

Keel: eesti, inglise, soome, vene

Asukoht: Pärnu, Tallinn

Vaata profiili
terje portree 2022 väiksem

Terje Pällo

Telefon: +372 511 9593

E-post: life@terjepallo.com

Koduleht: https://www.terjepallo.com

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn, Online

Vaata profiili

Virve Liis Rosenberg

Telefon: +372 51 40 297

Koduleht: https://www.liisrosenberg.ee

Keel: eesti, inglise, vene

Asukoht: Kehra, Online, Tallinn

Vaata profiili

Maaja Tammar

Telefon: +372 52 991 77

E-post: maaja@maatamm.ee

Koduleht: https://maatamm.ee

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn, Tartu

Vaata profiili

Svea Urvak

Telefon: +372 50 410 53

E-post: sveaurvak@gmail.com

Keel: eesti, vene

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili
anu hermlin foto

Anu Hermlin

Telefon: +372 52 91 871

E-post: anu@vaimukoda.ee

Koduleht: https://www.tasakaaluruum.ee

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn, Tartu, Viimsi

Vaata profiili
annika sõrmus foto

Annika Sõrmus

Telefon: +372 50 72 108

E-post: annika@suniai.ee

Koduleht: https://www.suniai.ee

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili
klm

Katariina Liisa Martens

Telefon: +372 5160765

E-post: info@katariinamartens.ee

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Liina Lehtla

Telefon: +372 50 760 46

E-post: liina@inspirekeskus.ee

Koduleht: https://www.inspirekeskus.ee/

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn, Tiskre

Vaata profiili