Meie terapeudid

HORETESe seltsi kuulub 54 terapeuti. Paljud alljärgnevas nimekirjas olevatest terapeutidest omavad kutsetunnistust koos kvalifikatsiooniga “holistilise regressiooni terapeut”. Meie terapeudid täiendavad end pidevalt ja pakuvad üksteisele professionaalset tuge kovisioonigruppides.

Terapeudid töötavad erapraksises ja määravad ise oma hinnakirja ning broneerivad ise seansside ajad. Palun vali terapeut ja võta temaga ühendust.

Klõpsates terapeudi profiilile, leiad:

  • Holistika Instituudi lõpetamise aasta, kutsetunnistuse andmed, kvalifikatsiooni
  • info tema haridustee ja isikliku arengu kohta
  • holistilise regressiooniteraapia seansid, mida ta läbi viib
  • seansside hinnad
  • kontaktandmed

Terapeudid

Virve Liis Rosenberg

Telefon: +372 51 40 297

Koduleht: https://www.liisrosenberg.ee

Keel: eesti, inglise, vene

Asukoht: Kehra, Online, Tallinn

Vaata profiili
karis ross img 6831

Karis Ross

Telefon: +372 51 26 091

E-post: karistaran@gmail.com

Koduleht: https://www.karisross.ee

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Maaja Tammar

Telefon: +372 52 991 77

E-post: maaja@maatamm.ee

Koduleht: https://maatamm.ee

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn, Tartu

Vaata profiili

Sirle Aria

Telefon: +372 50 63 099

E-post: sirle.aria@gmail.com

Koduleht: https://www.holistikakoda.ee

Keel: eesti

Asukoht: Tartu, Online, Tallinn kokkuleppel

Vaata profiili

Piret Jõemägi

Telefon: +372 50 190 30

E-post: piret.joemagi@gmail.com

Koduleht: https://www.piretjoemagi.ee/

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili
martin kruusvall pilt

Martin Kruusvall

Telefon: +372 50 28 489

E-post: martinkruusvall@gmail.com

Koduleht: https://www.innersurf.ee

Keel: eesti, vene

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili
anu hermlin foto

Anu Hermlin

Telefon: +372 52 91 871

E-post: anu@vaimukoda.ee

Koduleht: https://www.tasakaaluruum.ee

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn, Tartu, Viimsi

Vaata profiili

Leena Kivisild

Telefon: +372 56 642 531

E-post: leena.kivisild@gmail.com

Koduleht: https://brightminds.ee/minust/

Keel: eesti, inglise, vene

Asukoht: Online, Tallinn

Vaata profiili

Kadi Kütt

Telefon: +372 51 241 11

E-post: kadi@joogateraapia.ee

Koduleht: https://joogateraapia.ee/

Keel: eesti

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Kert Grünberg

Telefon: +372 50 66 554

E-post: kert@hingamistuba.ee

Koduleht: https://www.hingamistuba.ee

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Svea Urvak

Telefon: +372 50 410 53

E-post: sveaurvak@gmail.com

Keel: eesti, vene

Asukoht: Tallinn

Vaata profiili

Liina Lehtla

Telefon: +372 50 760 46

E-post: liina@inspirekeskus.ee

Koduleht: https://www.inspirekeskus.ee/

Keel: eesti, inglise

Asukoht: Tallinn, Tiskre

Vaata profiili