Chris Griscom Eestis

f223c662 0c3d 40df 9c8a 746ba2f1064f

Kas tunned, et Sinu Hing juhatab Sind teadma rohkem?

Selle aasta maikuus on AINUKORDNE VÕIMALUS, kus regressiooniteraapia suuna looja, Chris Griscom tuleb Eestisse ja pakub siin erinevaid põnevaid kohtumisi.


Sul on võimalus avardada enda teadmisi ja arusaamist elust, saada osa tervendusest ning avada end muutustele ja hinge sügavamale puudutusele. Kõik selleks, et saaksid olla vaba, täielikult Sina ise, just selles hetkes!
Vastuse saavad mitmed sügavalt olemuslikud küsimused. Näiteks mis loob meie reaalsust ja paneb meid tegema otsuseid; kas praeguse elu asemel on lõpmatu elu ja lõpmatud võimalused; kuidas puhastada enda DNA-d ja lülitada sisse läbi elude kandev vägi.


Sul on ainulaadne võimalus isiklikult kohtuda Chris Griscomiga, kõrgelt hinnatud globaalse inimkonna eestkõnelejaga. Chris Griscom külastab Eestit teistkordselt, kuid esmakordselt viib ta siin läbi 5-päevase ELUMUUTVAID kogemusi pakkuva retriidi.  Kes on käinud, soovib kogeda seda veel ja nüüd on see kõik võimalik siin, Eestis. Tervendades ja tasakaalustades enda olekut, toetad ja tervendad ka enda lähedasi, teisi kellega kokku puutud ning tood teadlikkust, elurõõmu, puhta koha pealt loomingut meie kõigi ühisruumi.

09.mai 2024 on võimalus osa saada silmi avavast ja hinge puudutavast CHRIS GRISCOMI ESINEMISEST

Tallinnas Kultuurikatla Terrassisaalis kell 17.00-19.00

Mõtteid, mida esinemiselt oodata. 

Mis tegelikult kujundab seda inimest, kes Sa täna oled? Mis tuleb ilmsiks, kui tõmbame ära illusiooniloori? Kuidas juhtida oma mõtteid ja tunda sisemist vabadust? Kuidas vabastada piirangud, mida oled elu jooksul kandnud? Kuidas end vabastada karmalistest, füüsilistest ja emotsionaalsetest mustritest, mis oleme läbi elude kaasa pärinud.

Chris jagab praktikaid, millega igapäevaselt oma tegemisi ja olekut mõista, tasakaalustada ja toetada.  Avardades enda teadvust mõistad, et oled tark ja võimas hing, kes on siin, et toetada inimkonna arengut ning pakkuda maailmale kingitusi.

Sõnum Chrisilt: "Esinemise ajal on kontakt osalejatega intiimne ja sügavalt puudutav tänu "teadvuse harjutustele" ja nende kaudu loodavale kontaktile. Meie maailm vajab võimsat silda isikliku karma ja globaalse tasandi eesmärkide vahele. Seda on võimalik tekitada ja põimida meie igapäevaeluga teadvuse ja armastuse kaudu."

Chrisi esinemise ajal saab esitada küsimusi, tõstatada Sulle olulisi teemasid, millele ootad vastuseid. 

Registreeruda ja pileteid osta saad siit https://www.terjepallo.com/chrisgriscom

08., 09. ja 10.mai 2024 on võimalus end registreerida ÜKS ÜHELE sessioonile Chris Griscomiga. 
Kohtumised toimuvad Tallinnas, täpne asukoht saadetakse registreerunutele.

/Neid sessioone on vaid üksikud ja juurde ei tule, seega palume soovijatel registreeruda varakult./

Sessioonil tunned sügavat tervenemist ja joondumist iseendaga. Saad esitada küsimusi ning personaalse juhendamise. Liikudes iseenda sisemisse Olemusse, lood täiesti uue reaalsuse. See võimaldab Sul jõuda sügavamale kui eales ette kujutanud ning jõuda teadmisse, kus avaneb Hinge mitmemõõtmelisus.

Registreeruda ja rohkem infot pakutavate aegade kohta leiad siit https://www.terjepallo.com/chrisgriscom

10-15.mai 2024 toimub esmakordselt Eestis LIGHT INSTITUTE’i INTENSIVE retriit.

See on erakordne võimalus, et selline kingitus tuleb meile koju kätte. Viis päeva koos Chris Criscomi ja tema professionaalse tiimiga avab Sind lõputule potentsiaalile aktiveerides Sinu unikaalsed Elu, Jõu ja Loomingu energiad. See on väikeses privaatses rahvusvahelises grupis läbiviidav sügavalt puudutav retriit, kus iga osaleja saab personaalse tähelepanu ja kohtlemise. 

Intensive on juhitud personaalselt Chris Griscomi poolt.  Ta osaleb kõik päevad erinevates tegevustes ning on osalejate jaoks kättesaadav. Kindlasti jääb aega temaga vestlemisest, küsimuste esitamiseks ning meeldivaks koosolemiseks. Iga osaleja läbib neljal päeval koos Light Institute Juhendajaga unikaalse kaks tundi kestva Multi-Incarnational sessiooni.

Privaatseid sessioone saadavad grupimeditatsioonid ja hommikused ning õhtused vestlusringid, mida juhendab Chris. Iga osaleja kogeb Light Institute Cranial Sessiooni, et aktiveerida enda põhilised näärmed ja toetada teadvuse avardumist. 

Peale retriidile registreerumist alustab Chris Griscom koheselt Sinu energeetilist toetust, kaasab Sind kõrgemate sageduste ja dimensioonide puudutusse ning Sa saad tunda enda osa Globaalsest eesmärgist.

Majutus (5 ööd) on looduskaunis Eisma külas, Lääne Virumaal, mere ääres, rahulikus, imeilusas ja privaatses puhkekodus, kus kõik toad on merevaatega. Toitlustama on valitud privaatne kokk, kes valmistab maitsvad toidud puhtast toorainest arvestades osalejate eelistustega.

Oled väga oodatud!

Tea, et see on elusid muutev, väga võimas evolutsiooniline töö. Me teeme head iseendale ja kogu inimkonnale. Usalda iseennast!

Chris loob oma missiooni just teile, kes te muudate maailma!

Registreeruda ja rohkem infot leiad siit https://www.terjepallo.com/chrisgriscom

Chris Griscomist lähemalt:

Chris Griscom on ülemaailmne vaimne juht, visionäär ja inimkonna eestkõneleja. Chrisi panust on hinnatud paljude auhindadega, sh on ta pälvinud Indian Board of Alternative Medicines’i (IBAM) tunnustuse elutöö eest, samuti Sewa Chakra auhinna, mille vääriliseks on varasemalt peetud Ema Teresa’t ja Dalai Lama’t. Lisaks on IBAM õnnistanud teda tiitliga Mahatma, mis tähendab Suurt Hinge. 

Chris on harukordselt avara teadvusega naine, kellega ühes ruumis viibimine ise juba on tervendav ja kirjeldamatult inspireeriv. Ta on pühendanud oma elu vaimset arengut toetavate tehnikate arendamisele, teadvuse avardamisele ja Hinge arengule. Chris Griscom on asutanud mitmeid institutsioone, mis keskenduvad Inimkonna Heaolu tõstmisele: The Sanctuary of Light ja Nizhoni Global Consciousness Institute, samuti rahvusvaheliselt tunnustatud Light Institute of Galisteo. Ta on kirjutanud 15 raamatut kõrgema teadvuse ja inimpotentsiaali teemadel. Tema raamatuid on tõlgitud erinevatesse keeltesse ja loetakse üle maailma. Chris Griscom reisib pidevalt mööda maailma ringi, pidades kõnesid ja seminare, et oma teadmisi ja kogemusi jagada, jätkates samal ajal tööd The Light Institute'is.

Suur osa Chrisi õpetusest põhineb psühhogeneetikal ehk sellel, kuidas lisaks bioloogiliselt päritavale DNA-le kanname edasi ka psühholoogilist ja spirituaalset DNAd nii oma esivanemate liinist kui ka varasematest ja paralleelsetest kehastustest. Kehastused võivad olla nii Maal kui ka mistahes muul teadvuse tasandil üle kogu Galaktika. Juba üle 60 aasta on Chris oma loodud regressiooniteraapia suuna (incarnational work) abil aidanud oma tuhandetel klientidel neid liine puhastada ja tervendada. Ning tervendades ennast, tervendame ka teisi inimesi ja ühisvälja enda ümber. 

"Meid eristab teistest tehnikatest, mis samuti vaatavad "eelmisi elusid", meie poolt välja töötatud väga spetsiifiline energeetiline teadvuse muutmise meetod, mis võimaldab eelmised elud lahti lasta ja lahustada. Tervenemiseks ei piisa nende nägemisest, nende intellektuaalselt mõistmiseks, vaid need tuleb lahustada. Sealhulgas ka need elud, mis on onud eriti võimsad, eriti kurvad... tegelikult kõik ... et saaksid vabalt olla hetkes ja lasta aegunud energial minna tagasi avarusse ning tulla tagasi laetuna, et toetada inimkonna evolutsiooni ja Sind tõelises avardumises." Chris Griscom

Info, piletid ja registreerumine www.terjepallo.com/chrisgriscom

Võta julgelt ühendust kui Sul on küsimusi või soovid lisainformatsiooni.

Terje Pällo, kontakt Eestis (EE, EN)

+372 511 5953

life@terjepallo.com

www.terjepallo.com

Light Institute (EN)

+1 505 466-1975

thelight@lightinstitute.com

www.chrisgriscom.com

www.lightinstitute.com