Täiendkoolitus terapeutidele: "Metafoorikaardid terapeudi abimehena" 23.11.23. kell 10-17

7e923cf1 05fe 4bda 9f5d 498686db0c21 4 5005 c

Toimumiskoht: Tallinn, Mardi tn 14/1-13

Metafoorkaardid on universaalsed kaardid, mis annavad võimaluse erinevate assotsiatsioonide ja metafooride kaudu inimese sisemaailmaga tegelemiseks. Tegemist on põneva terapeutilise abivahendiga spetsialisti tööriistakastis. 

Metafoorkaardid annavad võimaluse erinevate kujundite ja metafooride abil seoseid leida ning elu rõõmude ja muredega paralleele tõmmata. Lisaks saab nende abil oma probleemidele lahendusi otsida ning ka loovust arendada. Kindlasti pole tegemist ennustuskaartidega. Metafoorkaardid avavad tee inimese sisemaailma – kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning enesearengu teel edasi liikuda. 

Kursusel saad läbi praktilise tegutsemise võimaluse erinevate kaartidega lähemalt tutvust teha! Koolitusel kasutatakse Saksamaalt päri Oh-sarja kaarte ja Inglismaalt pärit Blob-sarja kaarte. Kaardid sobivad töötamiseks nii laste kui ka täiskasvanutega. 

Kursust viib läbi koolitaja ja mänguterapeut Sirli Kivisaar. Sirli on mitmeid aastaid viinud läbi suhtlemistreeninguid Annely Sootsi Koolituses ja Tervisekoolis. Tema huvi erinevate suhtlemisteooriate ja inimestega töö vastu sai alguse juba Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd õppides. Praeguseks on ta ennast pidevalt täiendanud nii välismaal kui ka kodumaal ning lisaks vägivallatu suhtlemise süvendatud õppimisele on ta lõpetanud OÜ Terviklik Mina koolitu-se hüpnoterapeudina. 2009 aastal tõi Sirli maale mänguterapeutide koolitused. Tema täiendõpe on hõlmanud pereteraapiat ja mänguteraapiat, kehateraapiatest on ta õppi-nud hingamisravi ja refleksoloogiat, läbinud mitmeid kursusi suhtlemise, psühho- neu-roimmunoloogia ja psühholoogia alal. On tegelnud nii rasedate, laste kui ka täiskasvanute koolitamise ja teraapiaga ning tegelnud lasterühmadega erinevates lasteasutustes. Ta on mänguterapeutide väljaõppe õppejõud

Koolituse maht on 8 akadeemilist tundi.

Koolituse maksumus on HORETES liikmele 45 EUR, mitteliikmele 60 EUR.

Oma osalemissoovist palume teada anda aadressil: info@holistikud.ee, seejärel saadame arve, ning palume selle tasuda seltsi arvelduskontole:

MTÜ Holistilise Regressiooniteraapia Selts
Registrikood: 80246927 a/a:
EE732200221035063655 Swedbank