Marina Paula Eberthi koolitus "Rännak tulevikku vol 2" 7.2.2024 kell 10-18

5a2664f1 6f23 4219 8509 689b2483f07b

HOLISTILINE RÄNNAK TULEVIKKU 

Täienduskoolitus terapeutidele 7.veebruaril 2024 

Holistika Instituudis Tallinnas, aadressil Endla 15, IV korrus.
Algus kell 10.00 ja lõpp kell 18.00, maht 8 ak tundi
Koolitab Marina Paula Eberth, 
psühholoogiamagister 
tase 7 holistilise regressiooni terapeut

Regressioon minevikku tähendab ühenduse loomist selle minevikuga, mida me olevikus kaasas kanname, mis sisaldab konfliktset infot ja on tänaste probleemide põhjuseks. Holistilises regressiooniteraapias ütleb terapeut kliendile „liigu ajas tagasi“. Tegelikult ei toimu mingit ajarändu. Me liigume ajas alati ainult tuleviku poole ja igal ajahetkel oleme me tegelikult olevikus. Minevik ja tulevik on omavahel seotud, sest meie aju töötleb infot kogu aeg ja olevikuhetkest saame me vaadata nii minevikku kui tulevikku. 

Inimene ise on see lugu, mida ta endale iseendast jutustab ja see lugu muutub kogu aeg mõlemas suunas. Me muudame pidevalt oma ettekujutust iseendast ja oma elust ning kombineerime minevikumälestuste tükikestest vaateid tulevikku. Kuna see nii on, siis holistilisi rännakuid tehes pole tegelikult põhimõttelist vahet, kas klient ammutab rännaku sisu minevikust või vaatab oma kujutluses seda, mida nagu poleks veel olnud. Mõlemal juhul projitseerib ta ajajoonele neid tundeid ja mõtteid, mis on tema psüühikas praegu, olevikuhetkes. 

Marina: Tänaseks olen kuus aastat kestnud katsetustega jõudnud sinnamaani, et tulevikku suunatud rännakuid on kogunenud piisavalt, et teha järeldusi ja üldistusi ning lisada tulevikurännakute põnev võimalus teiste holistilise rännaku tüüpide hulka.  


Mis koolitusel toimub?

  • Lühike ülevaade tuleviku kujutlemise valdkonnas tehtud uurimustest. Minevikumälestuste ja tulevikukujutluste erinevused. Tuleviku loomine ehk manifesteerimine kolme Mina abil.
  • Näidisseanss „Holistiline rännak tulevikku“.
  • Seansi analüüs, arutelud ja rühmatööd. 
  • Küsimused ja vastused. 


Mis sellest koolituspäevast kasu võib olla? 

Koolitusel osalenu:

  • Mõistab, kuidas minevik, olevik ja tulevik on teraapiaprotsessis omavahel seotud. Teab, mille poolest minevikumälestused ja tulevikukujutlused erinevad. 

Kui sa soovid osaleda, käitu nii:
Saada sooviavaldus seltsi postkasti: info@holistikud.ee ja anna teada kas tahad arvet ettevõttele või eraisikule. Seejärel saad teha ülekande.
Koha koolitusele tagab osalustasu täielik tasumine seltsi arvelduskontole:
EE732200221035063655